pamiršau slaptažodį
registracija

Apie mus


Lutex sprendimai verslui

UAB Lutex, tai 2010 metais įkurta įmonė, sėkmingai dirbanti tiek su smulkaus verslo, tiek su didžiausiomis Lietuvos bendrovėmis.Įmonėje dirba savo srities profesionalai, kurie užtikrina paslaugų patikimumą, geriausių partnerių pasirinkimą ir nuolatinį augimą bei tobulėjimą.Bendrovės pagrindinės veiklos sritys yra reklama SMS žinutėmis ir IT parkavimo sprendimai.
Mūsų darbuotojai ir programuotojai dirba su pasisekimo sulaukusiais IT ir telekomunikacijų projektais dar nuo 2008 metų.
Sukurtos kompiuterinės programos, technologinės ir internetinės sistemos gali būti pritaikytos kiekvieno kliento poreikiams.

SLL.jpg
esmsepark.jpg
Mūsų pasiekimai:
Apsilankykite įmonės interneto svetainėje - www.lutex.lt

Projektas eSMS.lt:
tai nesudėtingo valdymo verslo įrankis, kurio pagalba mūsų klientai siunčia didelio kiekio SMS pranešimus, vykdo reklamines/marketingines kampanijas naudodami vieną iš efektyviausių reklamos būdų. Mes orientuoti tiek į smulkias įmones ar privačius klientus, tiek į dideles organizacijas. Informavimas SMS žinutėmis jau tampa būtinybe šių dienų verslo pasaulyje, todėl mūsų tikslas užtikrinti:

Kitos paslaugos:
e__eSMS_pr-575fd5be45077400534ba0d2091c4fc0-930x300-100-crop.jpg